Дизайн, проектування та монтаж сходів

icon map pin Україна, м. Чернівці, вул. Калинівська 13а (1 сектор, маг. 20П)

icon work timeПн - Сб
С 9:00 до 18:00

icon phone+38 050 555 16 86
+38 068 535 39 77

icon mailerEmail
shik-express@ukr.net

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка принята. Ожидайте звонка.

Гвинтові сходи

Гвинтові сходи - самі витончені, незвичайні і компактні з усіх видів сходів. Такі сходи прикрасять будь-який дизайн будинку і будуть привертати увагу ваших гостей. Завдяки своїм вишуканим вигинам, гвинтові сходи виглядають дуже чудово. Однією з найбільш важливих і практичних переваг гвинтових сходів є можливість заощадити простір, а також розмістити її там, де інші види сходів просто буде неможливо встановити. Основою конструкції є колона або центральний стовп, на який кріпляться сходинки. Стовп складається зі сталевих склянок, які стягуються різьбовою шпилькою. Все це робить конструкцію міцною. Сходи виглядають ефектно через поручні, які вигнуті гвинтом.

Якщо в будинку є гвинтові сходи - це говорить про витончений смак його власника. Фахівці фірми «Світ сходів» гарантують якісне виконання вашого замовлення, а також повну безпеку під час експлуатації. У гвинтових сходів маса переваг, але в той же час є і недоліки. При підйомі або спуску з таких сходів необхідно бути уважним і обережним. Літнім людям навряд чи підійде такий вид сходів, так як підніматися по спіралі досить складно.

Гвинтові сходи в два рази менші ніж прямі. Цей факт дуже важливий при виборі сходів, якщо у вас недостатньо місця для їх установки. Найчастіше, гвинтові сходи використовують як додаткові сходи. Як правило, головні сходи є маршовими. Розміри сходів розраховуються під конкретний будинок і інтер'єр. Для того, щоб підйом і спуск по гвинтових сходах був максимально зручним і комфортним, необхідно продумати оптимальність її параметрів. Висота поручня, як правило, становить 90-95 см. Крок підйому може вибрати замовник в проміжку від 16 до 25 см. Якщо ступені робити шириною від 80см і більше, тоді ваші гвинтові сходи будуть досить зручними у використанні.

Для створення затишного декору дизайнери досить часто застосовують і рекомендують замовникам гвинтові сходи. Сходи можуть бути виготовлені з дерева, каменю, металу або навіть скла. У порівнянні з іншими видами сходів, гвинтові мають меншу кількість модулів, тому не коштують більше ніж інші. Наша фірма «Світ сходів» гарантує високу якість і довговічність сходів.

Фотогалерея

1050Задоволених клієнтів
2450Виконаних робіт
1245Робіт з монтажу сходів
12627Робочих годин

icon work timeПн - Сб
С 9:00 до 18:00

icon phone+38 050 555 16 86
+38 068 535 39 77

icon mailerEmail
shik-express@ukr.net

0505551686